Jdi na obsah Jdi na menu
 


11. 6. 2011 - zdá se, že Hakýsek definitivně doagilitil ... má za sebou další operaci, znovu se mu objevily problémy na packách a byla mu amputována část dalšího prstíku ... nese to statečně, ale už si opravdu bude jen užívat zaslouženého důchodu

1. 5. 2011 - nějaké novinky ... Hakýsek opět začíná trénovat agi - na eSkových skočkách, takže jako veterán, tak uvidíme, jestli ho s sebou vezmeme občas i na závody, nějak to nevypadá, že by ho to bavilo, ale proběhnout se občas musí , Gordonek musel být ve svých dvanácti letech vykastrován kvůli nádoru - vše se zdá být v pořádku, prďolka je vzorný pacient (jen narvat do něj prášek je jak boj s krokodýlem) a Kerčule obhájila svůj první rok ve "trojkách"

PF 2011

pf-modra.jpg

30. 10. 2010 - tak něco málo novinek po dlooouhé době :) ... Hakýskovy nožky sice občas zazlobí, ale jinak to vypadá, že je kluk v pořádku, takže jestli to tak zůstane, zkusíme příští rok sem tam zase trochu agilitit - coby veteráni , Gordonkovy nožky se už asi nezlepší, ale kluk se pořád snaží a je v pohodě, jen už dědeček hůř slyší a nevypadá to, že by to jen hrál , Kerčiny nožky jsou pořád rychlejší než ty moje (nepředpokládám, že by to někdy bylo jinak ), ale už běháme ve trojkách, snad ještě nějakou tu chvíli budeme

4. 2. 2010 - Gordonku - vše NEJ k tvým 11. narozeninám :-)

Obrazek

 

26. 8. 2009 - skoro to vypadál, jakoby se u nás nic nedělo, ale tak to není :-) ... konečně máme výsledky histologického vyšetření Hakýskova amputovaného prstíku - ne že bych tomu rozuměla, ale naštěstí nešlo o nic zhoubného a fousáček by měl být v pořádku :-)) - teď už ho asi bude trápit jen ta artroza, proto se závodění s ním vzdávám a budem spolu jen tak občas blbnout na "eskových" sekvencích ... páč Hacky se na svoje "starý" nemocný kolena začal tvářit, jako že ho agility děsně baví a když trénuju s Kerčou, tak by se chtěl přidat - si toho taky mohl všimnout trochu dřív :-))

18. 6. 2009 - aby toho nebylo málo :-( ... Hacky pomalu a jistě přestával kulhat, ale na prstě přední levé nohy se mu udělala nějaká ošklivá, nádorová boulička - prstík mu musel být amputován, neb to "vevnitř" nevypadalo vůbec dobře, teď se čeká na výsledky z histologie ... ale prďolka to nese statečně :-)), nenaříká, nesnaží se sundávat obvazy, prostě vzorný pacient, tak nám držte palečky, aby z toho nakonec nebylo něco vážného :-)

8. 6. 2009 - takže Hakýskův zánět v lokti je už sice vyléčen, jenže Hacky kulhá dál, byla mu zjištěna artroza a zakázáno sportování ... bohužel to vypadá, že už si agility nezaběhá :-( ... v současné době si užívá válení na gauči, stále do něj cpu nějaký prášky (tyhle mu kupodivu chutnají :-)  a snad se to zlepší alespoň natolik, aby mohl chodit bez kulhání ... závodů se tedy účastní jen Kerčule :-)

9. 5. 2009 - Hakýskův zánět se nějak nechce vyléčit a tak i do Sezemic, na závody agility, jsem vyrazila jen s Kerčou - a prvně jsme se ani jednou nediskly :-) (asi byla holka po včerejším treku unavená a nestíhala dělat koniny :-))

8. 5. 2009 - zúčastnili jsme se II. Žambereckého minidogtreku - na delší trati Kerča a na kratší Lenny s Phillem - Hacky bohužel ještě musí odpočívat a nechávat nožku v klidu, takže zůstal doma s dědou a s Gordonem (na něj už by 17 km v kuse bylo taky moc)

22. 4. 2009 - tak jsme celkem úspěšně vyléčili Kerčin zánět v prstech a teď je pro změnu marod Hacky :-( ... chodí po třech a má zánět šlachy v lokti  (nebo tak něco) ... tak snad bude fit stejně brzy, jako se to povedlo Kerče :-))

23. 3. 2009 - dneska slaví své sedmé narozeniny fousáček Hacky - přejeme mu vše nejlepší, hodně zdravíčka, pohodičky na gauči :-) a ještě nějaký ten zaběhnutý parkurek :-)

Obrazek

22. 3. 2009 - s Kerčou jsme si zaběhly další závody v hale - Opsion 003 - a i když úspěšnost byla 50ti % - tedy tři čisté běhy a tři čisté disky :-), byla jsem s jejími výkony spokojená

21. 2. 2009 - dneska slaví své druhé narozeniny Kerča :-) ... takže přejeme vše nejlepší ... spoustu zaběhnutých parkurů, spoustu chycených tenisáků a i spoustu ulovených střapců :-))

Obrazek

10. 2. 2009 - letošní sezonu agility jsem zahájila s Kerčou na Opsionu 002 - no, moc se nezadařilo :-))

4. 2. 2009 - dnes je tomu právě DESET let, kdy se v chovatelské stanici německých ovčáků "z Mírové ulice" narodilo štěňátko jménem Sam ... štěňátko, které jsem si o dva měsíce později přivezla domů a dala mu jméno GORDON ... štěňátko, ze kterého vyrostl úžasný parťák a pro mě pan pes :-) ... díky němu jsem propadla kouzlu kynologie a jsem za to ráda ... zvládli jsme spolu spoustu závodů sportovní kynologie i jsme si zaběhli nějaký ten parkur agility :-) ... teď si užívá zaslouženého psího důchodu na procházkách, občas se nechá Kerčou vyprovokovat k divokým hrám na zahradě a občas si užívá s Hakýskem válení na gauči :-) ... Gordi - máme tě všichni moc rádi a věříme, že ti zdravíčko bude ještě dlouho sloužit ... díky, že se mnou máš stále trpělivost :-))

Obrazek

24. 1. 2009 - dnes se na členské schůzi východočeské pobočky klubu chovatelů kníračů vyhlašovaly výsledky soutěže "nejaktivnější knírač za rok 2008" ... oba naši fousáčci se vyznamenali ... na krásném druhém místě se umístil Lenny s počtem 1420 bodů a Hakýsek urval příčku nejvyšší, když se s počtem 2170 bodů  stal nejlepším malým kníračem východočeské pobočky KCHK v agility pro rok 2008 ... máme z obou kluků velikou radost :-)) ... oba dostali na památku pohárky a my tak i formálně ukončili loňskou agi sezonu :-)

 

 

 

Starší novinky:

Novinky 2008

Novinky 2007

Novinky 2006